درباره ما

تاریخ انتشار : 2020/12/27

 

شركت فناوران طلوع شبکه با هدف ارائه راهکارهای جامع و خدمات تخصصی در زمينه شبكه های رايانه ای و مخابراتی و امنیت اطلاعات با تکیه بر علوم نوين انفورماتيك در سال ۱۳۹۰ تأسيس گردید. مبنای فعاليت شركت فناوران طلوع شبکه استفاده از متخصصين مجرب و تجهيزات مدرن در انجام پروژه‌های شبكه های كامپيوتری و مخابراتی، قرار گرفته است.

گزیده ای از فعالیت ها:

 

  • مشاوره، طراحی، نظارت و پياده سازی شبكه های كامپيوتری و مراكز داده
  • فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه های کامپیوتری
  • فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه های اینترنت به شرکت های تامین کننده بی سیم و کابلی
  • سیستم های نظارتی تصویری و حفاظت فیزیکی
  • امنیت اطلاعات و داده

 

به دلیل وسعت کاری پروژه های این شرکت و همچنین رعایت استاندارد و موازین قانونی ،این شرکت تمامی مجوزهای لازم در زمینه های اجرا پروژهای فناوری اطلاعات از جمله شورای الی انفورماتیک،پدافند غیرعامل،سمتا و … را دارا می باشد.

اهمیت مشتری و ارزش آن باعث شده  تا بهبود کیفیت خدمات، نوآوری براپایه خدمات به روز، افزایش بهره وری و پشتیبانی فنی مهم‌ترین اصول و ارزش‌های شرکت فناوران طلوع شبکه باشد و لزوم اجرای آن خط قرمز این شرکت می باشد.

دایره وسیع مشتریان ما و ماندگاری این ارتباط گرانبها گواهی تلاش و کوشش ما برای پاسخ به تمام نیازهای این حوزه مشتریان ما با حداکثر کیفیت  و هزینه ی به صرفه می باشد.

روند پیشرفت شرکت از ابتدا تا به امروز به ما نشان داده اعتماد به نیروی متخصص و جوان بومی در سایه تحقیق و پژوهش می تواند می تواند نتیجه ای گرانسنگ به ارمغان آورده و قدم به قدم ما را  به قله های علوم فناوری اطلاعات نزدیک کند.

برخی از مشتریان