نظارت تصویری و الکتریکی

تاریخ انتشار : 2019/10/15

امروزه کلید موفقیت و رسیدن به تعالی سازمانی ، مدیریت کارآمد نیروی انسانی و استفاده از ابزار کنترلی در جهت پیشگیری و پیگیری خواسته ها می باشد و بی شک استفاده از سیستم های نظارت تصویری در عین فراهم آوری سطح مطلوبی از امنیت ، یکی از موثر ترین ابزارها در جهت نیل به این خواسته است . شرکت فناوران طلوع شبکه پس از کسب تجربیات موفق در پروژه های مختلف IT  در سطح کشور ، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه سیستم های نظارت تصویری هوشمند تحت شبکه با رویکرد ارائه خدمات مهندسی کارآمد شامل مشاوره ، طراحی و اجرای استاندارد برای ایجاد جایگاهی متمایز برای خود در بازار نظارت تصویری کشور آغاز نمود .

 

برای نیل به این هدف گروه های مختلفی در هر واحد از شرکت ایجاد نمود :

  • بخش مهندسی فروش تجهیزات نظارت تصویری در واحد بازرگانی
  • کارگروه نظارت تصویری در واحد شبکه و زیرساخت
  • کارگروه تحقیق و توسعه در واحد امنیت و نرم افزار
  • بخش خدمات پس از فروش ، بخشی میان واحدی و مشتمل از همه واحد ها

 

  • گروه مهندسی فروش تجهیزات نظارت تصویری در واحد بازرگانی :

بخش فروش یکی از مهمترین بخش های یک شرکت مهندسی بازرگانی است که باید دارای استراتژی های راهبردی جهت پیشبرد اهداف کلان شرکت باشد. درهمین راستا بخش مهندسی فروش شرکت فناوران طلوع شبکه درحوزه های تخصصی ذیل خدمات ارزنده ای را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید :

  –    حوزه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

–    حوزه مراکز و سازمانهای دولتی و امنیتی

–    حوزه کنترل ترافیک و نظارت شهری

–    حوزه صنايع انرژی، نفت و پتروشيمی

–    حوزه حمل و نقل و فرودگاهها

–    حوزه مراکز آموزشی، بهداشتی و درمانی

بخش مهندسی فروش این شرکت با بهره گیری از مهندسین متخصص و مجرب آموزش دیده در تلاش است تا با درک صحیح از خواسته های مشتریان محترم درحوزه های مختلف، بهترین راهکارها را مبتنی بر دانش فنی روز با در نظر داشتن صرفه و صلاح کارفرمایان محترم به ایشان  ارائه نماید.

  • کارگروه نظارت تصویری در واحد شبکه و زیرساخت :

کارگروه نظارت تصویری ، واحدی متشکل از متخصصین، کارشناسان و مشاوران مجرب و ماهر در حوزه طراحی و پیاده سازی شبکه های زیرساخت و سامانه های نظارت تصویری می باشد. از زمان آغاز فعالیت شرکت این واحد با به کارگیری فناوری های نوین، مطابق با استانداردهای جهانی موفق به طراحی و اجرای پروژه عظیم در سراسر کشورمان گردیده است. فعالیت این واحد درپروژه های شرکت  مشتمل بر سه بخش اصلی به شرح ذیل می باشد :

مشاوره و طراحی

مشاوره، علمی است که اگر با چاشنی تجربه درآمیزد میتواند بهترین راهکارجهت پیشگیری از تحمیل هزینه های گزاف و اتلاف زمان در پروژه ها باشد. با این رویکرد ، مهندسین مجرب شرکت پس از برگزاری جلسات وکسب اطلاعات لازم از اهداف کارفرما، به بازدید میدانی پروژه پرداخته و بر اساس شرایط محیطی و نیازهای هر پروژه، با استفاده از به روزترین ابزارهای طراحی بر اساس متدهای مهندسی به طراحی و تهیه مستندات لازم جهت اجرای استاندارد پروژه می پردازند.

برنامه ریزی و کنترل پروژه

قلب تپنده واحد اجرایی ، کنترل پروژه است و در واقع ضربان دقت و سلامت پروژه ها در دست مدیران وکارشناسان این بخش می باشد .كنترل پروژه در شرکت فناوران طلوع شبکه ،  فرايندي است در جهت حفظ مسير پروژه های شرکت براي دستيابي به يك تعادل اقتصادي موجه  بين سه عامل : هزيـنه ، زمـان و كيـفيت در حين اجراي پروژه، كه مهندسان و متخصصان شرکت از ابزار و تكنيك‌هاي خاص خود در انجام اين مهم كمك مي‌گيرند  در واقع فرآیندكنترل، ضامن اجراي دقيق و كامل پروژه بر اساس طرح و برنامه زمانبندی است.

پیاده سازی و اجرا

پس از تائید نهائی طرح در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه برنامه های اجرائی به بخش اجرایی شرکت ابلاغ می گردد. مدیران پروژه این شرکت توانسته اند با بکارگیری علم مدیریت و تجربه ارزنده خود، در شرایط بسیار سخت محیطی و فیزیکی، پروژ ها را هدایت نموده و با استفاده از آخرین متدهای فن آوری روز دنیا، در زمان مناسب ، پروژه ها را به بهره برداری برسانند.

  • کارگروه تحقیق و توسعه در واحد امنیت و نرم افزار :

امروزه رشد اقتصادي وابستگي بسيار زيادي به توسعه علم و فن آوری دارد. توسعه علوم و ارتقاء روز افزون سطح فن آوری و برنامه ريزي در واحدهاي اقتصادی مرهون انجام مطالعات و تحقيقات وسیعی است تا متناسب با رشد و پيشرفت فن آوری ، شيوه هاي برنامه ريزي مناسبي اتخاذ گردد . فرایند تحقیق و توسعه مشتمل بر شناسائی نیازها یا استعدادها، پیدایش اندیشه ها، آفرینش، طراحی ، تولید، معرفی و انتشار یک محصول یا نظام تکنولوژیک تازه است . واحد تحقیق و توسعه شرکت فناوران طلوع شبکه نیز بر آن است تا ، بر پایه تجربیات  منطبق بر اصول و استانداردهای IT، راهکارها و روشهای هوشمندانه جدیدی را در کنار ارائه محصولات نظارت تصویری پیشرفته به مشتریان عزیز ارائه نماید . از جمله فعالیت ها در این حوزه :

– كسب دانش فني جهت طراحي موفق اجزاي سيستم نظارت تصویری تحت شبکه اعم از تجهیزات شبکه TCP/IP ، شبکه SAN ، انواع مدلهای ذخیره سازی NAS,DAS، انواع سرورها و راهکارهای مجازی سازی.

–  بررسی و پیاده سازی انواع راه حل های Full Redundancy  جهت افزایش امنیت در سیستم نظارت تصویری.

– بررسی و آزمایش قابلیتهای جدید در محصولات کمپانی های معتبر

 

  • بخش خدمات پس از فروش که بخشی میان واحدی و مشتمل از همه واحد ها

خدمات رسانی با کیفیت، به موقع و شایسته، در راستای ایجاد یک ارتباط  بلند مدت با مشتری ماموریت واحد خدمات پس از فروش در شرکت فناوران طلوع شبکه می باشد. در راستای تحقق این هدف مدیران شرکت ضمن ایجاد فضای مناسب و تامین ابزارهای لازم با بکارگیری نیروهای متخصص، کارآزموده و مسئول، اقدام به تاسیس این واحد نموده اند .

خدمات گارانتی

کیفیت، دقت و سرعت در ارائه خدمات شاخص های اصلی فعالیت واحد خدمات پس از فروش می باشد.

یکی از ماموریت های مهم واحد خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات گارانتی به مشتریانی است که کالا های آنها در مدت زمان تضمین محصولات دچار ایراد شده اند. شرکت فناوران طلوع شبکه با کمک مهندسین مجرب و آموزش دیده و با استفاده از اتوماسیون CRM خود همواره در ارائه خدمات گارانتی به مشتریان در سطح استانداردهای بین المللی عمل نموده و موجب آسایش خاطر مشتریان را فراهم آورده است

آموزش سیستم های امنیتی و نظارتی تحت شبکه

آموزش ضامن افزایش بهره وری در استفاده از سامانه های نظارت تصویری است. با هدف استفاده بهینه از سامانه های نظارت تصویری واحد خدمات پس از فروش شرکت دانش افزار کاوش آماده برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در سه سطح :

– مدیران   

– کاربران سیستم

– ادمین سیستم

می باشد.

 این دوره‌ها زیر نظر مدرسین مجرب و توانای کشور برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی و تهیه سرفصل‌ها و محتوای آموزشی این دوره‌ها زیر نظر اساتید دانشگاهی صورت پذیرفته است و به‌ گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که شرکت کنندگان در هر سطح پس از درک صحیح از مفاهیم تئوری سیستم‌ها ، به‌طور عملی نیز با سیستم‌های مختلف و عملکرد آن‌ها آشنا شوند .

 

مستند سازی

یکی از ارکان بسیار مهم در استفاده بهینه از سیستمهای امنیتی مستند سازی پروژه ها می باشد. با وجود مستندات پروژه عیب یابی و توسعه پروژه تسهیل خواهد شد. بر این اساس کارشناسان و مهندسین شرکت فناوران طلوع شبکه با توجه به دانش خود در اجرای صدها پروژه و در کنارگذراندن دوره های ISO مستندات کاملی را برای هر پروژه تهیه می نمایند. تهیه کلیه مستندات و نقشه های پروژه بر اساس استانداردهای روز دنیا و به تفکیک با موضوعات مختلف شامل: جانمایی دوربین و تجهیزات دکل، لوله گذاری، اتصالات، زیرساخت فیبر نوری و توزیع بستر شبکه، سویچینگ، توپولوژی شبکه، دیاگرام رک و سویچ ها، شماره گذاری، تنظیمات تجهیزات اکتیو، الگوریتم ذخیره سازی و … می باشد.

 

امیدواریم بتوانیم با استفاده از تجربه چندساله در شرکت ، به شما مشتری عزیر خدمات مطلوبی ارائه نماییم.

 

بخشی از پروژه های انجام گرفته:

شهرک شهید محلاتی

شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان

شرکت رشد پایدار ایرانیان

شرکت فناواکارت

شرکت نواوران موج

بنیاد تعاون سمنان

شهرک گلستان

شرکت تامین سرمایه نوین

بنیاد دانش و پزژوهش

شهرک شهید عراقی

زندان فولادشهر اصفهان

زندان برازجان

هتل افتاب اراک

پالایشگاه پتروپاسارگارد خاورمیانه

برخی از مشتریان