گیت های کنترل تردد عموما جنبه امنیتی دارند و نسبت به فضا و سطح امنیت سازمان مورد نظر به کار گرفته می شوند. در این گروه انواع گذرگاه ها و تجهیزات الکترونیکی که مکمل این تجهیزات می باشند ارائه گردیده است این گیت ها در انواع گیت های سه شاخه، گیت های سریع شیشه ای، گیت های باله ای وگیت های تمام قد امنیتی طراحی و تولید می گردند. موارد استفاده از گیت های کنترل تردد نیز بسیار متنوع بوده و بسته به نوع استفاده، محل استفاده و از همه مهتر نیاز مصرف کننده دارای طبقه بندی مختلفی می باشد که شرکت مهندسی هوشمند سازان بیتا پس از ارائه دقیق ترین مشاوره جهت خرید و استفاده از انواع گیت های کنترل تردد تاکنون پروژه های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

اغلب مصرف کنندگان گیت های کنترل تردد به دلیل عدم مشاوره صحیح پس از خرید گیت های کنترل تردد با مشکلات متعددی از جمله عدم کارایی مناسب، عدم رضایت مصرف کننده، سرویس دهی متعدد و مکرر جهت تعمیر گیت های کنترل تردد و…. مواجه می شوند که این مهم میبایست با مشاوره دقیق قبل از خرید توسط فروشنده برطرف گردد. به طور مثال استفاده از گیت های باله ای و یا شیشه ای به هیچ وجه مناسب اماکن ورزشی مانند پیست های اسکی نبوده و پس از مدت کوتاهی مشکلات فراوانی برای خریدار ایجاد می نماید.

شرکت فناوران طلوع شبکه با بهره مندی از متخصصین به نام و دسترسی به بهترین سیستم ها و همچنین توانایی اجرای انواع سیستم های کنترل تردد با بالاترین استاندارد اماده خدمت رسانی می باشد

 

۲۰۱۵-۵-۱۳-دستگاه کنترل تردد